هتل زمرد مشهد

پارک های آبی در مشهد

پارک های آبی در مشهد

۱ مهر, ۱۳۹۳ • در شاخه: جاذبه های مشهد

0

سرزمین موجهای آبی

مشهد – بزرگراه امام علی – بلوار اندیشه – نبش اندیشه ۸۳ آدرس :
تلفن: ۳۶۰۰۸ ۵۱(۰) ۹۸
ادرس وب سایت :
ویژگی های مجتمع : کافی شاپ – رستوران – سرگرمی ها ی آبی – فروشگاه لوازم ورزشی – عکاسی
مجموعه فرهنگی ورزشی پارک آبی با عنوان سرزمین موجهای آبی، بزرگترین پارک آبی خاورمیانه به لحاظ وسعت و از نظر سرپوشیده بودن و همچنین از حیث امکانات در رده کاملترین پارک های آبی دنیا به شمار می آید. این مجموعه با فراهم آوردن محیطی امن در خدمت سلامت جسمی و در طول آن سلامت روان تک تک افراد جامعه بوده و بی گمان یکی از قطبهای تفریحی کشور به شمار می آید. بی مثال بودن این مجموعه باعث گشته تا به تجربه ای دلچسب و به یادماندنی برای زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا (ع) فراهم آورد که همانا بزرگترین لوح افتخار سرزمین موج ها آبی می باشد.

پارک ساحلی آفتاب

از بزرگترین پارک آبی طبقاتی دنیا می¬باشد
مجموعه پارک ساحلی آفتاب بعنوان دومین پارک آبی مشهد در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۵۰۰۰ متر مربع در تابستان ۱۳۹۰ به بهره برداری رسید. این مجموعه ۷ طبقه از لحاظ زیربنا و تعداد طبقات بزرگترین پارک آبی طبقاتی دنیا بشمار می رود. این مجموعه آبی همچنین دارای متنوعترین و منحصر بفرد ترین امکانات و خدمات است و از امکانات آن میتوان موارد زیر را نام برد:
– سه استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخر VIP
– مجموعه پارک آبی با چشم اندازی از غار عظیم سنگی با بازی های آبی از قبیل سرسره سرعت (به ارتفاع ۱۸متر)، سرسره آهسته (به ارتفاع ۱۵ متر)، سرسره پیچ (به ارتفاع ۱۸متر)، سرسره دوقلو (به ارتفاع ۱۸متر)، چاله فضایی (به ارتفاع ۱۷ متر) استخر موج (به طول ۳۵ متر )، رودخانه ای با طول ۱۷۰ متر و دو تونل سنگی، چشمه جوشان آب که از دل سنگهای غار می تراود و آبشاری خروشان با بیش از ۱۸ متر ارتفاع
– برای اولین بار در ایران، استخر مخصوص غواصی (به عمق ۱۲ متر) با نمایی طبیعی که یادآور مناظر زیبای زیر اقیانوس است
– استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی و لایه برداری پوست (برای اولین بار در خاورمیانه)
– سونای ماسه که در تمام سال برای التیام بخشیدن به دردهای عضلانی و مفصلی مورد استفاده است (برای اولین بار در خاورمیانه(
– حمام آفتاب بصورت مجموعه ای بر روی بام هتل
– امکانات بدنسازی، ایروبیک، یوگا، هیدروتراپی، آروماتراپی و ماساژ
موج سواری برای اولین بار در ایران
سینمای ۵ بعدی آبی برای اولین بار در ایران (نمایش فیلمها با موضوع آب به همراه پاشیدن آب)

مجتمع آبی ایرانیان

پارک ابی ایرانیان سومین پارک ابی شهر مشهد
این مجموعه علاوه بر سرسره های مختلف مانند آهسته و سرعتی و رنگین کمان و پیچشی و موج و چاله فضایی و نیز استخر موج و رودخانه خروشان و سونا و جکوزی و … دارای دو امکان تفریحی منحصر بفرد دیگر نیزهست : پارک آبی ایراینان به عنوان یکی از مجموعه های آبی مشهد دارای ۲۰بازی و خدمات آبی شامل سرسره های پیچ و سرعتی U ، چاله فضایی ، موج سواری استخر موج با امواج متلاطم ، رودخانه خروشان ، محل بازی کودکان ، سیاه چاله به طول ۱۸۰ متر ، سرسره جدید و مهیج کبری با ارتفاع بیش از ۲۳ متر و طول ۲۰۰ متر عظیم ترین سرسره آبی کشور ، سالن های مجزای استخر ، سونای خشک و بخار ، جکوزی ، حوضچه آب سرد ، سالن بدنسازی و سینمای ۵بعدی است.
از برنامه های آینده این مجموعه می توان به راه اندازی سرسره جدید و مهیج دیگر همزمان با ایام نوروز و سالن مجزای بازی های کوکان اشاره کرد.

پاسخ دهید